Oferowana Państwu mikropigmentacja MicroHaar – z racji swojej prostoty i bezpieczeństwa - cieszy się na całym świecie coraz większą popularnością jako doskonała alternatywa dla innych sposobów na przywrócenie dobrego wyglądu. Dowiedz się, jak dzięki niej możesz pozbyć się łysiny raz na zawsze i odmłodnieć wizualnie nawet o 10 lat. Na zawsze!

Umów się na spotkanie

RECEPTA NA STRES

Stres, obniżenie poczucia własnej wartości, a nawet depresja – takie są psychologiczne konsekwencje wypadania włosów. Wielu z nas stara się ukrywać swoje negatywne emocje związane z łysiną. Jednak już niedługo ten koszmar się skończy. Bo na rynku pojawił się nowy sposób na łysinę, który odmłodzi Cię wizualnie nawet o 10 lat: Mikropigmentacja włosów MicroHaar.

JAK TO DZIAŁA

W wyniku zabiegu pod skórą zostaną punktowo umieszczone specjalne, naturalne pigmenty, wyglądające jak mieszki włosowe. Efekt: Pozbawiona włosów skóra wygląda dokładnie tak, jakby była gęsto pokryta krótko ściętymi włosami.

WSPANIAŁY EFEKT

Bez względu na przyczynę i postęp utraty włosów, dzięki pigmentacji skóry głowy MicroHaar można łatwo i stosunkowo szybko (nawet w ciągu 3-4 tygodni) odzyskać pewność siebie i poczucie świetnego wyglądu.

Idea zabiegu Mikropigmentacji MicroHaar jest prosta. Pomagamy osobom, które dotknął problem utraty włosów – całkowity lub częściowy.

Bez względu na przyczynę, jesteśmy w stanie zamaskować każdą łysinę. W jaki sposób? Mikropigmentacja włosów polega na pokryciu skóry głowy tysiącami punktów, które do złudzenia przypominają naturalne cebulki. Punkty te – imitujące krótko ścięte włosy – tworzone są z kilku odcieni naturalnego pigmentu, który umieszczany jest w skórze. Zabieg zatem trochę przypomina wykonywanie tatuażu – ale różni się od niego w sposób znaczący.

Pigmenty są bowiem w przypadku zabiegu Mikropigmentacji skóry głowy MicroHaar, umieszczane w drugą (a nie w piątą – jak w przypadku tatuażu) warstwę skóry. To sprawia, że efekty zabiegu można łatwo i bezboleśnie skorygować laserem – nie pozostawiając na skórze żadnych blizn czy śladów interwencji. Zabieg Mikropigmentacji MicroHaar jest zatem w 100% odwracalny – czego nie można powiedzieć o tatuażu. Co więcej – cały proces polega na umieszczaniu naturalnych pigmentów o różnych odcieniach, po to, aby efekt był w 100% naturalny.

Nasi Klienci po wykonaniu zabiegu często nie są w stanie rozpoznać, gdzie kończy się, a gdzie zaczyna ich naturalne owłosienie. To chyba najlepsze słowa rekomendacji.

Największe zalety Mikropigmentacji MicroHaar:

NATURALNY
WYGLĄD

Dzięki zastosowaniu kilku odcieni pigmentów, uzyskany efekt do złudzenia przypomina cebulki włosowe.

WYŻSZA
ATRAKCYJNOŚĆ

Odbudowanie linii włosów potrafi momentalnie odmłodzić wizualnie nawet o 10 lat i diametralnie podnieść atrakcyjność.

BEZPIECZNE
METODY

Pigmentacja skóry głowy są w 100% bezpieczna, ponieważ stosujemy tylko naturalne pigmenty i sprawdzone techniki o najwyższym światowym standardzie.

Co więcej – Mikropigmentacja skóry głowy MicroHaar skutecznie maskuje także wszelkie blizny powstałe w wyniku przeszczepu włosów, znamiona, oparzenia czy niedoskonałości.

Już za kilka tygodni od tej chwili możesz znów czuć się wspaniale i atrakcyjnie – wystarczy się z nami skontaktować i umówić na bezpłatną konsultację. To takie proste.

Etapy Mikropigmentacji MicroHaar:

SESJA
I

Podczas której rekonstruujemy linię włosów i zaczynamy ją delikatnie wypełniać. Trwa 2 - 4 godziny.

SESJA
II

Trwa 2-4 godzin. W jej trakcie zagęszczamy pigmentację skóry głowy, aż do uzyskania niemal końcowego rezultatu.

SESJA
III

W przeciągu 1 - 3 godzin uzupełniamy i korygujemy, aby uzyskać perfekcyjny efekt finalny.

Pewną niedogodnością związaną z zabiegiem jest to, że przez 3 dni po nim nie można głowy moczyć, intensywnie się pocić (sauna, siłownia, bieganie) i należy unikać dotykania skóry. Wskazane jest także aplikowanie specjalnego kremu dwa razy dziennie, aby przyspieszyć regenerację skóry.

Na każdym etapie postępu Mikropigmentacji MicroHaar masz dostęp do ogromnej wiedzy i doświadczeń naszych specjalistów – dzięki czemu zawsze jesteś otoczony najlepszą opieką.

Obawiasz się, że finalny efekt nie spełni Twoich oczekiwań i wątpisz w możliwości, jakie daje mikopigmentacja skóry głowy? Opinie i efekty są jednoznaczne i w każdym przypadku bardzo dobre, dlatego nie musisz się martwić! Ponadto cena obejmuje nieograniczoną liczbę bezpłatnych zabiegów korygujących w ciągu roku od zabiegu pigmentacji skóry głowy, z których może skorzystać każdy nasz Klient!

Umów się na spotkanie