Klinika Micro Haar to jeden z czołowych ośrodków mikropigmentacji na terenie Polski. Dogodna lokalizacja w czterech miastach kraju – Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu – oraz za granicą (Berlin) sprawia, że nasza baza Klientów wciąż się poszerza. Świadczą o tym filmy z efektami zabiegów, regularnie zamieszczane na stronie internetowej. Jeżeli wciąż rozważasz wizytę w naszych skromnych progach, zachęcamy Cię do kontaktu oraz lektury wpisów na blogu. Znajdziesz tu informacje na temat procedury pigmentacji oraz zalet płynących ze zmiany swojego wizerunku. Poniżej, w dziesięciu punktach streszczamy, co zyskasz ufając właśnie naszym fachowcom.

1. Bezbolesność zabiegu

Próg bólu każdego z nas jest nieco inny. Mimo to, nawet osoby nadzwyczaj wrażliwe rzadko skarżą się na nadmierną bolesność w trakcie aplikowania pigmentu. W naszej Klinice igła jest wkłuwana w zaledwie drugą warstwę skóry, o wiele płycej niż ma to miejsce w przypadku tatuażu tradycyjnego. Zabieg przebiega bez znieczulenia, a mimo to jest niemal nieodczuwalny (na poziomie 1-3 w dziesięciostopniowej skali bólu).

2. Możliwość zapoznania się z efektami przed zabiegiem

Chcesz wiedzieć, jak będzie prezentowała się Twoja głowa po mikropigmentacji? W Klinice Micro Haar udostępniamy opcję symulacji wyglądu. Ty dostarczasz nam zdjęcie, a my w formie graficznej przedstawiamy Ci sugerowane efekty zabiegu. Dzięki temu zyskujesz wiedzę na temat tego, jakich rezultatów się spodziewać.

3. Twoje uczestnictwo w doborze fryzury

Specjaliści Micro Haar to osoby z otwartym umysłem, które współpracują z Klientami w zakresie doboru zadowalającej fryzury. Wspólnie z Tobą ustalamy optymalną linię włosów, tak by prezentowała się w pełni naturalnie. Niczego nie narzucamy i staramy się sprostać najbardziej indywidualnym potrzebom. Bo zabieg ma sprawiać satysfakcję Tobie, nie nam.

4. Efekty już po półtora miesiąca

Standardowe trzy sesje mikropigmentacji odbywają się w trakcie półtora miesiąca – druga sesja ma miejsce tydzień po pierwszej, a trzecia około miesiąc po drugiej. W niektórych przypadkach procedura trwa krócej, w innych nieco dłużej. Wielu Klientów zadowalające efekty zauważa już po pierwszej wizycie, natomiast po drugiej uznaje zabieg za zakończony.

5. Dogodne formy płatności

Akceptujemy płatność gotówką i kartą. Opłata najczęściej jest rozkładana na dwie raty, z czego druga jest uiszczana dopiero po powtórnej wizycie. Dzięki temu nie płacisz za usługę, której efekty nie są wyraźnie widoczne. W kwestii ustalenia indywidualnego sposobu rozliczenia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

6. Pełne wsparcie pozabiegowe

Zespół Micro Haar udziela wsparcia po przeprowadzonym zabiegu. Radzimy w kwestii utrzymania pigmentu i metod pielęgnacji głowy. Po upływie kilku lat, świadczymy usługę dopigmentowania za zaledwie 20-40% ceny początkowej. W ten sposób nagradzamy zaufanie, jakim zostaliśmy przez Ciebie obdarzeni.

7. Bezpłatne poprawki

W terminie dwunastu miesięcy od pierwszej wizyty przysługuje Ci dowolna ilość sesji uzupełniających. Oznacza to, że w przypadku niezadowolenia z efektów końcowych możesz zgłosić się do naszej Kliniki, a my dokonamy wszelkich niezbędnych poprawek. Oczywiście wszystko bez dodatkowej opłaty.

8. Możliwość zmiany fryzury

Pigmentowany obszar głowy z biegiem lat blaknie. Nie stwarza to problemów, a wręcz przeciwnie. W trakcie rewizyty możemy wspólnie wybrać nową linę włosów i barwę pigmentu, dostosowaną do Twoich preferencji. Tym samym jesteś w stanie uformować swoją fryzurę w inny sposób, a nie trwać przy jednym ustalonym pierwotnie wzorze.

9. Gwarancja efektów

Mikropigmentacja daje widocznie rezultaty już po pierwszej wizycie w Klinice. To zupełnie inaczej niż w przypadku o wiele droższych przeszczepów, gdzie proces adaptacji mieszków włosowych trwa miesiącami i nie zawsze kończy się sukcesem. Krótko mówiąc, zabieg mikropigmentacji to pewna inwestycja w przyszłość.

10. Darmowa konsultacja

Wciąż nie czujesz się przekonany? Umów się na spotkanie, odwiedź nas i dowiedz się więcej. Zapoznaj się z Kliniką i jej Klientami na żywo. To zupełnie nic nie kosztuje. Wspólnie przekonamy się, czy mikropigmentacja jest zabiegiem przeznaczonym właśnie dla Ciebie. Jeżeli nie – w porządku. Jeśli tak, ustalimy termin zabiegu dopasowany do Twojego grafiku. Wykorzystaj swoją szansę, przywróć pewność siebie i dawny wygląd. Micro Haar zaprasza.