Fakty, informacje i ciekawostki – wszystko, co powinieneś wiedzieć lecz boisz się zapytać. Teraz w formie prostego wykazu liczbowego. Sprawdź, dlaczego mikropigmentacja skóry głowy stała się międzynarodowym fenomenem.

Zero

Dokładnie tyle problemów i stresów napotkasz po zabiegu. Jesteśmy pewni, że opuścisz naszą Klinikę z uśmiechem na twarzy. Efekty będą natychmiastowe i w pełni naturalne. Nikt się nie dowie, że pokryłeś głowę pigmentem, chyba że sam postanowisz o tym powiedzieć.

Jeden

Ilość igieł, przy pomocy których wykonywany jest zabieg. Stosowanie procedury jednoigłowej jest o wiele bezpieczniejsze od tzw. rollerów, które aplikują pigment w bardzo niedoskonały i niedbały sposób. Więcej na ten temat wspominaliśmy w naszym wcześniejszym wpisie.

Dwa

Co tyle dni średnio musisz golić pigmentowaną głowę. Oczywiście sporo zależy od indywidualnych uwarunkowań i tempa odrostu mieszków włosowych. Niektórzy sięgają po maszynkę częściej, inni rzadziej. Pamiętaj, że odwlekanie golenia nie jest rekomendowane.

Trzy

Liczba sesji, w trakcie których odbywa się standardowy zabieg mikropigmentacji. Przy pierwszym spotkaniu specjalista dobiera kolor pigmentu i wstępnie go nakłada. Druga sesja polega na całkowitym wypełnieniu łysych miejsc, a trzecia na uzupełnianiu pozostałości.

Cztery

Cztery na dziesięć – w takiej skali większość osób ocenia wrażenia bólowe, które towarzyszą zabiegowi. To naprawdę niewiele, zatem nie masz powodów do obaw. Cała procedura jest małoinwazyjna, obejmuje wierzchnią warstwę skóry i nie wymaga znieczulenia.

Pięć

Nawet tyle lat potrafią utrzymać się efekty mikropigmentacji. W długookresowym przetrwaniu pigmentu pomaga pielęgnacja głowy – regularne mycie, golenie, stosowanie kremów nawilżających oraz unikanie nadmiernego eksponowania na promienie słońca.

Dziesięć

To ilość lat, o jaką możesz odmłodzić swój wizerunek! Odbudowana linia włosów nada Ci nowego oblicza i diametralnie podniesie poziom atrakcyjności w oczach innych osób. Poczujesz się jak w dawnych czasach, kiedy z zadowoleniem spoglądałeś w lustro.

Piętnaście

Za taki procent ceny początkowej wykonasz zabieg dopigmentowania, jaki czeka Cię po latach. To wydatek rzędu zaledwie kilkuset złotych, który nie stanowi znaczącego obciążenia dla domowego budżetu. O wiele więcej zapłaciłbyś za cykliczne wizyty u fryzjera.

Sto

Tyle procent satysfakcji da Ci zabieg mikropigmentacji! Z pomocą Kliniki Micro Haar odmienisz swoje życie na lepsze – odzyskasz pewność siebie i chęć do życia. Nie zwlekaj i już teraz nawiąż kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.